BIO

DIET-FOOD Ashwagandha tabletki 500mg (120g) - BIO

 • Dodaj recenzję
 • Kod: 5906660508977
  Producent: DIET-FOOD
 • Ashwagandha tabletki BIO

  Ashwaghanda, czyli żeń szeń indyjski znana jest w ajurwedzie od dawien dawna. Stanowi jeden z podstawowych elementów wpływających pro-zdrowotnie na cały organizm. Jest bardzo silnym antyoksydantem, który naturalnie wspiera działanie jednej z najsilniejszych tarcz antyoksydacyjnych w naszym ciele - dysmutazy nadtlenkowej. Działa przeciwzapalnie - nasila proliferacje limfocytów, poprawia działanie makrofagów Zwiększa tolerancję na stres oraz czynniki stresogenne, dzięki czemu reguluje pracę naszego układu nerwowego. Znacząco wpływa na obniżenie poziomu kortyzolu. Nasila procesy zapamiętywania, poprzez hamowanie rozkładu acetylocholiny przez acetylocholinoesteraze. Poprawia pracę tarczycy poprzez stymulowanie wytwarzania T4 przez tarczycę, które następnie jest konwertowane do formy aktywnej T3.

  Opakowanie zawiera 240 tabletek.

  Suplement diety zawierający zawierający proszek z korzenia Ashwagandhy. Zalecana dzienna porcja: dwie tabletki dziennie popić dużą ilością wody,
  najlepiej pół godziny przed posiłkiem.
   Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementydiety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

  Masa netto: 120g

  Producent: DIET FOOD

  Dystrybutor: MIPAMA E.Z. Szafarz Sp. j.

  Pochodzenie: Niemcy

  Skład: proszek z korzenia ashwagandhy*, krzemionka koloidalna bezwodna - substancja przeciwzbrylająca

  *składniki pochodzenia ekologicznego

  Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  PRODUKT BIO: TAK