Chcesz mieć piękne, zdrowe i mocne włosy? Do codziennej pielęgnacji stosuj dobrze dobrany, naturalny szampon!

 

Wygląd oraz kondycja włosów są bardzo ważne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Atrakcyjna fryzura dodaje pewności siebie, poprawia samopoczucie, a do tego pomaga wywrzeć pozytywne wrażenie na postronnych osobach. Trudno się dziwić, że szampony oraz inne, naturalne kosmetyki do włosów wzbudzają tak duże zainteresowanie. Zgodnie z zapewnieniami producentów, stosowanie preparatów z tej kategorii wydatnie wzmacnia i odżywia włosy, dzięki czemu stają się silniejsze oraz ładniejsze. Sklep Organic24 dysponuje szerokim asortymentem szamponów wysokiej jakości.

Żadnych szkodliwych alkoholi czy lotnych silikonów. Zawsze patrz dokładnie na skład kosmetyków

Roślinne olejki, ekstrakty z ziół, wyciągi z owoców – to jest to, co włosy lubią najbardziej. Substancje, które wnikają do końcówek oraz cebulek w skórze głowy determinują ich objętość, blask, a także poziom łamliwości i odporności na wypadanie. Czego należy unikać? Wielu trychologów radzi, by nie stosować środków zawierających organicznych konserwantów (określanych jako parabeny), a także anionowych detergentów oczyszczających skórę (SLS, ALS, SCS, SLES, ALES). Żaden naturalny szampon do włosów ich nie posiada, przez co taki produkt jest znacznie bezpieczniejszy i zdrowszy. Dzięki temu naturalnie wytwarzane skórę tłuszcze mogą spełniać swoje zadanie, jakim jest ochrona struktury włosa i nadanie mu autentycznego blasku. Codzienne mycie głowy zwykłymi szamponami wypłukuje te substancje, co w dłuższym czasie kończy się poważnym pogorszeniem stanu owłosienia.

W pełni naturalny szampon do włosów to najlepszy wybór. W sklepie Organic24 na pewno mamy coś dla Ciebie!

Czy wszystkie dobre składniki odżywcze zawsze tak samo oddziałują na włosy? Niestety nie, dlatego nie wystarczy po prostu wybrać pierwszego z brzegu szamponu wysokiej jakości, aby mieć gwarancję znakomitych efektów pielęgnacji. Trzeba umiejętnie dopasować produkt do indywidualnych potrzeb – włosy szybko przetłuszczające się wymagają innych kosmetyków, niż włosy zniszczone stylizacją albo przesuszone. Dlatego każdy produkt na stanie Organic24 posiada szczegółowy opis oraz dokładną listę wszystkich składników. Dzięki temu każdemu naszemu Klientowi łatwiej wybrać najlepszy z naturalnych szamponów. Warto również zwrócić uwagę na wszystkie certyfikaty, takie jak znak „Produkty Bio” czy „Eco Cert”. Zachęcamy również do regularnego składania zamówień na Organic24.