Dietetyczna rewolucja w Ecomil

Dietetyczna rewolucja w Ecomil

2

Ecomil KETO to jedyna na rynku gama niskowęglowodanowych napojów roślinnych. Teraz w ramach dbania o swoje zdrowie stosując dobre produkty, pojawia się możliwość uzupełnienia diety o te nowe, bezcukrowe napoje.

Firma Ecomil

Ecomil to pionierska i innowacyjna marka, która jako pierwsza w 1995 roku wprowadziła na rynek ekologiczny napój migdałowy zapakowany w Tetra Brik. Od tego czasu nie przestają pracować nad nowymi ulepszeniami i oferują super ciekawe napoje roślinne, takie jak te, o których dzisiaj Wam opowiadam.

Rewolucyjna nowość

Ecomil wprowadza na rynek pierwszą gamę napojów roślinnych stworzonych specjalnie z myślą o dietach niskowęglowodanowych. Gama napojów roślinnych to dietetyczna rewolucja Ecomil nie tylko dla osób na diecie keto. Ecomil Keto to napój roślinny dla każdego, kto już od pierwszego łyka chce rozpocząć energicznie nowy dzień.

Rodzaje Ecomil Keto

Ecomil Keto migdałowy jest wytwarzany z najbardziej charakterystycznego dla tej firmy składnika. Uprawiane w Hiszpanii ekologiczne drzewa migdałowe są naturalnie podlewane wodą deszczową. Uzyskane z nich migdały są prażone, aby oddały pełnię smaku. Ecomil Keto kokosowy powstaje z najwyższej jakości kokosów ze Sri Lanki, które uprawiane są metodami ekologicznymi. W tym przypadku, oprócz jakości ekologicznej kokosów, ważne jest też to, że w takich uprawach nie są wykorzystywane małpy. W konwencjonalnych uprawach do zbierania kokosów wykorzystywane są małpy krępowane specjalną smyczą. Wolność dla małp! Jest to najsłodsza opcja... bez cukru!

Co sprawia, że te napoje roślinne są keto?

Charakterystyczne dla Keto napojów od Ecomil jest to, że zawierają tylko od 0,2% do 0,6% węglowodanów. To znacznie mniej, niż zawierają inne napoje dostępne na rynku. Dlatego Ecomil Keto są odpowiednie dla osób na diecie niskowęglowodanowej. Kluczowym składnikiem dodawanym przez Ecomil do swoich produktów Keto jest ekologiczny olej kokosowy najwyższej jakości. Napoje roślinne keto nie zawierają oleju palmowego.

 

Dlaczego tak ważny jest olej kokosowy w składzie?

Podczas stosowania diety niskowęglowodanowej czy ketogenicznej, zwłaszcza na początku, odczuwalne jest poczucie braku energii. Nowa seria KETO od Ecomil pozwala sobie z tym poradzić. Zawartość oleju kokosowego zapewnia wysoki procent średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych ułatwiających wydajniejsze pozyskiwanie energii. To dodatkowy zastrzyk energii, który szybko zauważysz!

Czy napoje Keto nadają się tylko do diet niskowęglowodanowych?

NIE! Napoje roślinne Ecomil Keto to zastrzyk energii, z którego wszyscy mogą korzystać. Podobnie jak seria Ecomil Nature nie zawierają cukru. Jednak dodatek oleju kokosowego sprawia, że można cieszyć się na rozpoczęcie każdego dnia z chęcią zdobycia świata i być gotowym na każdą aktywność fizyczną. Napoje Keto mają wysoką zawartość głównego składnika, co zapewnia smak, którym można się delektować przy każdym łyku.

Endika Montiel, specjalista ds. żywienia

Podobne artykuły