Influencer's Top - wygrana napoju roślinnego Isola bio easy on taste!

Influencer's Top - wygrana napoju roślinnego Isola bio easy on taste!

2

Właśnie zakończyła się kolejna edycja Influencer’s Top 2021. Influencerzy i gwiazdy wybierali najlepsze produkty roku. W tym czasie przetestowali i wybrali najlepsze z nich w kategoriach: ZDROWIE/URODA, ŻYWNOŚĆ, DOMI OGRÓD ORAZ SOCIAL MEDIA.

Projekt miał na celu pokazać internautom, że social media to platforma, która wspiera i rekomenduje marki godne zaufania. Tym samy ułatwiamy internautom wybór najlepszych produktów.

Do współpracy zaproszono najbardziej opiniotwórcze osoby, które kreują trendy, wpływając na decyzje zakupowe setek tysięcy Polaków. To osoby, które za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych m.in. Instagrama, Facebooka, Snapchata, Tik Toka, Youtuba, blogów – są na co dzień w kontakcie z milionami odbiorców.

Czytelnicy ufają i naśladują influencerów. Produkty przez nich polecane momentalnie się wyprzedają. Sygnowanie produktu znakiem Infuencer’s TOP jest jasnym komunikatem, że został on wyróżniony i rekomendowany. Przy decyzji zakupowej to niezwykle ważne.

Mamy zaszczyt ogłosić, że nagrodę w kategorii żywność zdobył napój roślinny od Isola Bio, Easy On Taste. Który od teraz może cieszyć się nowym oznakowaniem Influencer’s TOP.

Poznajcie nominowany produkt:)

Isola Bio to włoska marka, blisko 20 lat produkuje smaczne, zdrowe i naturalne napoje. Korzysta z własnych upraw i zbiorów, dzięki czemu uzyskuje najwyższą jakość oraz naturalność produktów.

Napój roślinny Easy On Taste, który teksturą i smakiem przypomina tradycyjne mleko. Świetna propozycja dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z napojami bezmlecznymi. Napój roślinny, który nie smakuje jak roślinny! Idealny na śniadanie, do picia, do deserów i jako dodatek do kawy - świetnie się pieni. Nie zawiera laktozy, bez dodatku cukry oraz jest odpowiedni dla osób na diecie wegetariańskiej i wegańskiej.