Jesienna chandra to już nie problem. Pij herbatę bio o odpowiednim składzie i wesprzyj organizm w starciu z pogodą!

 

  Piękna, słoneczna aura naprzemiennie pojawia się z dniami ponurymi, chłodnymi i deszczowymi. Typowa, nieprzewidywalna polska jesień – utrzymanie się w pełnym zdrowiu oraz pozytywnym samopoczuciu to teraz naprawdę niełatwe wyzwanie. Dlatego należy śmiało korzystać z dostępnych wspomagaczy... jednak tych w pełni naturalnych! Takich jak herbaty bio dostępne na naszej Farmie Zdrowia. Zobacz, co może Ci się przydać w nadchodzących tygodniach!

Wybierz herbacianą mieszankę, która Cię rozgrzeje, doda energii do działania i wzmocni naturalną odporność

  Tajemnica produktów oferowanych przez nasz sklep Organic24 tkwi naturalnie w starannie wyselekcjonowanych składnikach oraz unikalnym sposobie produkcji. Być może mniej wydajnym ilościowo w porównaniu z tradycyjnymi metodami, jednak znacznie bardziej korzystnym dla Twojego zdrowia oraz środowiska naturalnego. Co dokładnie sprawia, że herbata bio ma tak korzystny wpływ na organizm? Świetnym przykładem będą tutaj ziołowe dodatki, obecne w niektórych specjalnych mieszankach. I tak kurkuma do spółki z imbirem skutecznie zapobiegają przeziębieniom. Z kolei kora cynamonowca wykazuje silnie działanie pobudzające – poprawia przemianę materii, nieznacznie podwyższa temperaturę ciała i wspomaga walkę z bakteriami. Pigwa reguluje pracę wątroby oraz pobudza trawienie, natomiast żeń-szeń syberyjski stanowi znakomitą odpowiedź na wszelkie infekcje oraz sytuacje stresowe. Zawarte w nim eleutherosidy redukują wydzielanie adrenaliny, co uspokaja organizm, poprawia koncentrację i samopoczucie.

Herbata bio ze sklepu Organic24 będzie idealnym remedium na jesienne przeziębienie i spadki nastroju

  Zawarte w herbacie i dodatkach do niej przeciwutleniacze (bioflawonoidy) są nieocenionym wsparciem w detoksykacji organizmu. Usunięcie nadprogramowych wolnych rodników pozwala przywrócić ciało do równowagi i skutecznie przeciwstawić się czynnikom chorobotwórczym, które jesienią atakują ze zdwojoną mocą. Napar z liści krzewów herbacianych oraz różnych ziół nie byłby tak skuteczny, gdyby nie restrykcyjne normy jakościowe. Wszystkie herbaty bio, jakie trafiają na nasze półki i do sklepu internetowego, powstają w ściśle określonych warunkach. Zero nawozów sztucznych, zero środków owadobójczych, zero chemicznych konserwantów. Tylko naturalne metody hodowli na nieskażonej glebie, zbiorów oraz przetwarzania. Dzięki temu napój wydobywa pełnię prozdrowotnych właściwości ze wszystkich swoich składników. Pamiętaj, aby po zakupieniu herbaty bio na Organic24 zaparzać ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu! W przeciwnym razie część mocy napoju ulotni się bezpowrotnie. Wybierz najlepsze produkty z naszego asortymentu i nie daj się jesiennej chandrze!