Lycopene Health - naszą pasją jest zdrowie!

Lycopene Health - naszą pasją jest zdrowie!

2

W Lycopene Health wierzymy, że aby prowadzić szczęśliwe i spełnione życie, należy przede wszystkim zadbać o zdrowie. Pragniemy stać się jedną z czołowych firm skutecznie wspierających ludzi na całym świecie w ochronie przed stresem oksydacyjnym oraz w utrzymywaniu równowagi wolnych rodników w organizmie. Lycopene Health opatentowało pierwszy na świecie Napój Antyoksydacyjny LycopenPRO zawierający naturalny Likopen z witaminą C ze 100% naturalnych surowców. Dostępny jest w 3 smakach o gwarantowanej dawce 30 mg likopenu w wygodnym formacie 250ml napoju. Poza produkcją i dystrybucją LycopenPRO, jesteśmy zaangażowani we współprace z kluczowymi ośrodkami nauki i praktykami medycyny w celu budowania świadomości o likopenie i jego właściwościach.

   PROF. DR HAB. JAN BARCISZEWSKI

Profesor Nauk Biologicznych Instytutu Chemii Bioorganicznej w Poznaniu Ambasador Likopenu w Europie

„Napój Antyoksydacyjny LycopenPRO, znany również jako napój likopenowy to unikalny, pierwszy na świecie produkt wyróżniający się zawartością dużej ilości Likopenu. Przewyższa on kilkukrotnie poziom likopenu w soku pomidorowym jak i świeżych pomidorach, co pozwala na osiągnięcie maksymalnego efektu zdrowotnego dla ludzi. Dzięki termicznej obróbce zawartego w nim likopenu, jest bardzo dobrze wchłaniany przez organizm człowieka w przeciwieństwie do innych preparatów z likopenem. Ponadto płynna kompozycja umożliwia łatwe i przyjemne przyjęcie optymalnej dla organizmu porcji.”

LycopenPRO, to nowość i fenomen na rynku zdrowej żywności, który zasługuje na uwagę. Młoda polska firma, bazując na dorobku naukowym światowej sławy prof. Chomczyńskiego, stworzyła pierwszy na świecie napój antyoksydacyjny. Jedna butelka zawiera likopen pozyskany z aż 2 kg pomidorów! Ten naturalny antyoksydant chroni nas przed nadmiarem wolnych rodników, które są odpowiedzialne za powstawanie większości chorób, w tym nowotworowych. To doskonała ochrona zdrowia w dzisiejszych czasach pełnych obciążeń dla naszego organizmu. Nadmiar wolnych rodników powstaje m.in. w wyniku nadmiernego stresu, aktywnego lub biernego palenia, spożywania alkoholu, przebywania w zanieczyszczonym środowisku, częstej ekspozycji na słońce lub intensywnej aktywności fizycznej. Również z wiekiem jesteśmy na niego bardziej narażeni. Spożywanie odpowiedniej ilości antyoksydantów w diecie jest wyzwaniem, a odpowiedzią na nie jest LycopenPRO, który jest źródłem naturalnego antyoksydantu pozyskanego z polskich pomidorów. Pyszny napój likopenowy przygotowany na bazie naturalnych soków owocowych jest dostępny trzech smakach: ORIGINAL – wiśnia-marakuja, SHARP – żurawina, SMOOTH – mango. LycopenPRO nie zawiera konserwantów, barwników, ani dodatku cukru. LycopenPRO to doskonały wybór wspierający nasze zdrowie!

 

Podobne artykuły