WEGETARIAŃSKI BIO

DARY NATURY Dzika róża owoc (60 kapsułek) - BIO

 • Dodaj recenzję
 • Kod: 5903246862478
  Producent: DARY NATURY
 • Dzika róża owoc (60 kapsułek) - BIO

  suplement diety

  Dzika róża wspomaga funkcje trawienne oraz pomaga zachować elastyczność stawów. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, a także pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, skóry, kości oraz chrząstki.

  Źródło naturalnej witaminy C >15%

   

  Skład: ekstrakt z owoców dzikiej róży* (Rosa Canina) standaryzowany na zawartosc witaminy C; hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki).

  *produkt rolnictwa ekologicznego

  ekstrakt z owoców dzikiej róży - 560mg/kapsułka, w tym witamina C - 80mg

  składniki                             

  Ekstrakt z owocow dzikeij róży

  w tym wit. C 

  1 kapsułka

  560 mg

  80 mg

  100% RWS

  5 kapsułek

  2800 mg

  400 mg

  500% RWS

   

  * % RWS - referencyjna wartość spożycia

   

  Pojemność (g): 40,8 

   

  Dorośli 1-5 kapsułek dziennie. Popić szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.

  Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed zastosowaniem suplementu diety powinny skonsultować się z lekarzem.

  Przechowywanie: Suplement diety powinien być przechowywany w nienasłonecznionym, suchym miejscu w temperaturze 0°C - 25°C, w zamkniętym opakowaniu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.