WEGETARIAŃSKI BIO

DARY NATURY Karczoch 40,2g (60 kapsułek) - BIO

 • Dodaj recenzję
 • Kod: 5903246861693
  Producent: DARY NATURY
 • Karczoch BIO

  Karczoch wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz procesy detoksykacyjne. Dodatkowo przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu lipidów we krwi, a także wspiera prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego.
  Dorośli 1 kapsułki dziennie. Popić szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.
  Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. W przypadku stwierdzonej kamicy żółciowej przed zastosowaniem suplementu diety należy skonsultować się z lekarzem. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed zastosowaniem suplementu diety powinny skonsultować się z lekarzem.

   

  Masa netto: 40,2g

  Producent: DARY NATURY

  Pochodzenie: Polska

  Skład: karczoch* (Cynara scolymus); hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki)

  *składniki pochodzenia ekologicznego

  Warunki przechowywania: Suplement diety powinien być przechowywany w nienasłonecznionym, suchym miejscu w temperaturze 0°C - 25°C, w zamkniętym opakowaniu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  PRODUKT BIO: TAK