BIO

*SADSZWEDO Jabłka SKADI (4 sztuki w opakowaniu) (700g) - BIO (k) (f)

 • Dodaj recenzję
 • Jabłko SKADI - pierwsza w Polsce odmiana jabłek z oznaczeniem PRODUKTU LOKALNEGO. W smaku przyjemnie orzeźwiający, lekko kwaskowy, potrafi zaskoczyć mnogością aromatów i słodkoscią. Miąższ bardzo twardy i zbity, koloru białego. Skórka gładka, czerwono-karminowa.

  Jabłka SKADI BIO

  Charakterystyka: słodkie (5/10), kwaśne (5/10), twarde (8/10).

  Nowość! Jedna z najbardziej wytrzymałych odmian jabłek

  Owoc ma specyficzny kształt - lekko wydłużony. Czerwono-karminowy kolor. Skórka gładka, z widocznymi przetchlinkami.

  Miąższ strzelajacy, koloru białego, aromatyczny. Bardzo twardy i zbity. W smaku przyjemnie orzeźwiający, lekko kwaskowy, potrafi zaskoczyć mnogością aromatów i słodkoscią.

  Jak smakować Skadi?

  Może być zjedzony na mnóstwo sposobów: na surowo, prosto z drzewa, pokrojony, można z niego wycisnąć świeży sok, ugotować kompot, upiec szarlotkę lub usmażyć placki z jabłkami.

  Aby cieszyć się wyśmienitą jakością, polecamy zjeść w ciągu 7 dni i zakupić kolejne :) 

  Lokalne pochodzenie: Prowadzony z pasją i nowoczesnym profesjonalizmem Sad, położony 4 km od Warszawy, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, gdzie zdrowe owoce niespiesznie dojrzewają w bliskości starych lasów sosnowych, a podziemne pokłady wody oligoceńskiej dostarczają im niezbędnych mikroelementów.

   

  Masa netto: jabłka pakowane są po ok.700g (4szt. w opakowaniu)Ostateczna cena naliczana jest podczas wystawiania paragonu, zależna jest od rzeczywistej wagi produktu.

  Producent: SADSZWEDO

  Kraj pochodzenia: Polska

  Składniki:  ekologiczne jabłka odmiany Skadi

  Alergeny: brak

  Certyfikat: PL-EKO-01

  Warunki przechowywania: jabłka po zakupie zjeść bezpośrednio lub przechowywać w lodówce w części z owocami (3-4 st. Celsjusza) przez krótki czas. Najlepiej spożyć w ciągu 2 godzin od wyjęcia z lodówki.

  Produkt naturalny: TAK

  Produkt wegetariański: TAK

  Produkt wegański: TAK 

  Bez glutenu w składnikach: TAK

  Bez barwników: TAK

  Bez konserwantów: TAK