BIO

KLAREKO Kolorowy proszek do prania (z miarką) - bezzapachowy (1kg)

 • Dodaj recenzję
 • Kod: 5906874939604
  Producent: KLAREKO
 • Kolorowy proszek do prania (z miarką) - bezzapachowy

  Rewelacyjnie dbający o kolory proszek do prania. Perfekcyjnie usunie niepożądane zabrudzenia i aromaty z tkanin kolorowych. Myśląc o swoim zdrowiu i ekologicznym działaniu dobrze jest pamiętać, że w przypadku środków czystości „więcej nie znaczy lepiej”. Dlatego do prania użyj 1-2 miarki Kolorowego Proszku Do Prania KLAREKO. Taka ilość w zupełności wystarczy na skuteczne wypranie  nawet 8kg przeciętnie zabrudzonego prania.

  Wyróżnikiem kosmetyków KLAREKO jest ich jasny skład. Nie znajdzie się w nich nieznanych nazw, tajemniczych składników, czy ukrytych substancji. Kosmetyki Dla Domu KLAREKO opracowane są tak, by były bezpieczne dla człowieka i środowiska. 

  Tworząc Kolorowy Proszek Do Prania, kierowano się troską o zdrowie. Z tkaninami skóra ma kontakt praktycznie całą dobę. Dlatego najważniejszym było, by Kolorowy Proszek nie zawierał w sobie bardzo szkodliwych optycznych wybielaczy, utrwalaczy kolorów, sztucznych aromatów i kompozycji zapachowych. Zadbano o to, by był niebywale skuteczny i wyjątkowo bezpieczny. Dodano do niego bardzo wysokiej jakości, naturalne olejki eteryczne. W składzie Kolorowego Proszku KLAREKO znajdziecie wyłącznie substancje, które są bezpieczne dla człowieka i środowiska. 

  Kolorowy Proszek Do Prania wzbogacony został o bezpieczne substancje, zapobiegające mechaceniu materiałów oraz sprawiające, że pranie staje się bardziej miękkie.

  • bezpieczny dla ludzi oraz środowiska
  • ekologiczny i wegański
  • w opakowaniu z materiałów wtórnych, nadającym się do recyklingu 

   

  Masa netto: 1kg (wystarczy na 30 prań)

  Producent: Klareko

  Dystrybutor: Mulieres Sp. z o.o.

  Kraj pochodzenia: Polska

  Składniki: węglan sodu, chlorek sodu, mydło roślinne <15%, siarczan magnezu, tetraboran sodu, karboksymetyloceluloza, cytrynian sodu, metakrzemian sodu

  Sposób przechowywania: w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła

   

  Produkt naturalny: TAK 

  Produkt wegetariański: TAK 

  Produkt wegański: TAK