WEGETARIAŃSKI BIO

ORGANIC Krążki ananasa suszone ekologiczne (100g) - BIO

 • Dodaj recenzję
 • Kod: 5907814667632
  Producent: ORGANIC MARKET
 • Ananas bio to suszone powoli pokrojone owoce ananasa z upraw ekologicznych. Skoncentrowana w wyniku suszenia słodycz pozwala dostarczyć dużą dawkę energii w małej porcji. Ten znany od wieków i najbardziej naturalny sposób przechowywania owoców powoduje, że zawarte w mango witaminy i składniki mineralne są dostępne przez cały rok. Świetny jako przekąska, powoli uwalnia swoją słodycz. Ananas wykazuje działanie przeciwzapalne i likwidujące obrzęki. Ułatwia trawienie i przyspiesza przemianę materii, obniża ciśnienie tętnicze i poziom cholesterolu, hamuje rozwój ognisk zapalnych. Suszone krążki ananasa stanowią doskonałą przekąskę, dodatek do musli.

  Krążki ananasa suszone ekologiczne

  Skład: ananas ekologiczny 100%
  Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.

  Masa netto: 100g

  Pochodzenie: Sri Lanka

  Wartość odżywcza w 100g produktu:

  Wartość energetyczna: 313 kcal (1310 kJ)

  Białko: 2,5g

  Węglowodany: 70,3g

  Tłuszcz: 0,8g

  Certyfikacja: PL-EKO-07 rolnictwo spoza UE

  Wyprodukowano przez Bio Planet Sp. z o.o., PL-EKO-07 dla Organic Farma Zdrowia S.A. ul. Głubczycka 11/1; 02-417 Warszawa, PL-EKO-01 EKOGWARANCJA PTRE Sp. z o.o.

  Produkty Organic Farma Zdrowia są źródłem zdrowia, energii, radości z życia i niepowtarzalnych smaków płynących prosto z natury.
  Warto spróbować!


  Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

  Data minimalnej trwałości: nie krótsza niż 3 miesiące.