BIO

ORGANIC Krążki ananasa suszone ekologiczne (100g) - BIO

Dodaj recenzję
Kod: 5907814667632
Ananas bio to suszone powoli pokrojone owoce ananasa z upraw ekologicznych. Skoncentrowana w wyniku suszenia słodycz pozwala dostarczyć dużą dawkę energii w małej porcji. Ten znany od wieków i najbardziej naturalny sposób przechowywania owoców powoduje, że zawarte w mango witaminy i składniki mineralne są dostępne przez cały rok. Świetny jako przekąska, powoli uwalnia swoją słodycz. Ananas wykazuje działanie przeciwzapalne i likwidujące obrzęki. Ułatwia trawienie i przyspiesza przemianę materii, obniża ciśnienie tętnicze i poziom cholesterolu, hamuje rozwój ognisk zapalnych. Suszone krążki ananasa stanowią doskonałą przekąskę, dodatek do musli.

Krążki ananasa suszone ekologiczne

Skład: ananas ekologiczny 100%
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.

Masa netto: 100g

Pochodzenie: Sri Lanka

Wartość odżywcza w 100g produktu:

Wartość energetyczna: 313 kcal (1310 kJ)

Białko: 2,5g

Węglowodany: 70,3g

Tłuszcz: 0,8g

Certyfikacja: PL-EKO-07 rolnictwo spoza UE

Wyprodukowano przez Bio Planet Sp. z o.o., PL-EKO-07 dla Organic Farma Zdrowia S.A. ul. Głubczycka 11/1; 02-417 Warszawa, PL-EKO-01 EKOGWARANCJA PTRE Sp. z o.o.

Produkty Organic Farma Zdrowia są źródłem zdrowia, energii, radości z życia i niepowtarzalnych smaków płynących prosto z natury.
Warto spróbować!


Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Data minimalnej trwałości: nie krótsza niż 3 miesiące.
Certyfikat BIO: Tak
Bezglutenowy (certyfikat): Nie
Bez laktozy: Nie
Wegetariański: Tak
Wegański: Tak
Bez glutenu w składnikach: Tak
Bez dodatku cukru: Nie