MANUKA HEALTH Krople z propolisem (25ml)

Dodaj recenzję:
  • 9421023620173
  • Producent: MANUKA HEALTH
  • Dostępność: Jest Jest  (7 szt.)
  • szt.
  • 99,99 zł
  • cena produktu z VAT

Dodaj do mojej listy
Krople z propolisem - suplement diety.

Producent: Manuka Health, Nowa Zelandia.

Skład: czysty nowozelandzki płynny propolis (250mg/1g - 25%) w glikolu propylenowym (750mg/1g - 75%).

Propolis BIO 30: Propolis znany jest ze swoich właściwości przeciwutleniających, antybakteryjnych i antyseptycznych, które zawdzięcza wysokiemu stężeniu flawonoidów.  Flawonoidy są naturalnymi substancjami ochronnymi roślin. Posiadają wiele funkcji biologicznych, w tym właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Pszczeli Propolis pochodzący z Nowej Zelandii, będącej krajem o najwyższej czystości ekologicznej, jest szczególnie bogaty we flawonoidy. Zawartość flawonoidów utrzymuje się na poziomie 30mg/1gram propolisu. Propolis znany jest także z zawartości ponad 250 zidentyfikowanych związków aktywnych biologicznie.

Krople z Propolisem są preparatem stymulującym, podnoszącym odporność organizmu.

Zalecane przyjmowanie: od 4 do 6 kropli rozpuścić w wodzie lub stosować bezpośrednio do ust. Stosować 3 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dzienna porcja produktu dostarcza 320mg propolisu. Jedna kropla zawiera 17,8mg propolisu.

Nie stosować u osób uczulonych na propolis, produkty pochodzenia pszczelego oraz na którykolwiek ze składników preparatu. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Przechowywać w temperaturze pokojowej w  miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.