WEGETARIAŃSKI BIO

DARY NATURY Liść maliny (25g) - BIO

 • Dodaj recenzję
 • Kod: 5902741004673
  Producent: DARY NATURY
 • Herbatka ekologiczna liść maliny.

  Waga: 25g.

  Producent: Dary Natury, Polska.

  Produkt rolnictwa ekologicznego - system kontroli WE, jednostka certyfikująca Ekogwarancja PTRE, nr PL-EKO-01.

  Skład: liść maliny 100%.

  Według literatury liść maliny może być stosowany jako środek oczyszczający organizm z toksyn, regulujący przemianę materii oraz wspomagający w wydalaniu szkodliwych produktów przemiany materii.

  Surowce zebrane z łąk, pól i lasów, pochodzących z obszaru Nadleśnictwa Rudka.

  Wyroby z serii ekologicznej wyprodukowane zostały z surowców zebranych z dzikich ostępów leśnych, nieskażonych działalnością człowieka.

  Podlasie należy do najczystszych ekologicznie obszarów Polski. Pokryte jest w dużym stopniu lasami, nieużytkami i zbiornikami wodnymi. W rejonie tym zachowała się zróżnicowana i bogata flora, a wśród niej bardzo wiele roślin zielarskich.

  O czystości certyfikowanego rejonu, z którego pozyskiwane są surowce niech świadczy chociażby: jeden z najwyższych i najgrubszych dębów w Polsce -„ Rudosław", zespół pięćdziesięciu ośmiu starych 500-letnich dębów w Siemionach oraz cały szereg rzadkich roślin, rzadko występujących w innych rejonach Polski.

  Obfitość roślin zielarskich w tym rejonie pozwala stworzyć produkty unikalnej czystości ekologicznej i oferować Państwu smaki zaczerpnięte wprost z najczystszej natury.