HEALTH LABS CARE Maślan sodu forte 60 kapsułek

(1 Opinii) Dodaj recenzję
Kod: 5904708716940
Producent: HEALTH LABS CARE

Maślan Sodu FORTE to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. Produkt przeznaczony do stosowania dietetycznego w celu prawidłowego funkcjonowania jelit.

  •  zespole jelita drażliwego (IBS) 
  • zakażeniach jelit i chorobach zapalnych błony śluzowej jelit (wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Leśniowskiego-Crohna)
  • zaburzeniach flory jelitowej, np. po antybiotykoterapii
  • ostrych biegunkach różnego pochodzenia
  •  w dziennej porcji (2 kapsułki) zawiera 1200 mg maślanu sodu, w tym aż 940 mg składnika aktywnego, czyli kwasu masłowego.

UWAGA:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.

 

Producent: HEALTH LABS CARE

Dystrybutor: Health Labs Care Sp. z o.o.

Kraj pochodzenia: Polska

Składniki: maślan sodu; składnik kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza; hydroksypropylometyloceluloza; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

MAŚLAN SODU FORTE W 1/2 KAPSUŁKACH:
Maślan sodu 600 mg
  / 1200 mg
w tym kwas masłowy 470 mg
  / 940 mg

 

Certyfikat: wszystkie suplementy HealthLabs zostały przebadane w niezależnym, certyfikowanym laboratorium J.S. Hamilton Poland, które spełnia wszelkie normy jakościowe potwierdzone min. przez Polskie Centrum Akredytacji oraz członkostwo w organizacjach krajowych i międzynarodowych, takich jak FOSFA (Federation of Oils, Seeds and Fats Associations) czy GAFTA (Grain & Feed Trade Association)

Warunki przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 15-25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła. Należy spożyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia opakowania. 

Środki ostrożności: Nie stosować w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dorosłych z zaburzeniami przełykania. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Kapsułek nie wolno żuć ani rozgryzać. Nie należy pozostawiać ich w ustach do rozpuszczenia. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

 

Produkt naturalny: TAK 

Produkt wegetariański: TAK 

Produkt wegański: TAK  

Bez cukru: TAK 

Bez barwników: TAK 

Bez konserwantów: TAK 

Bez jaj: TAK 

Bez orzechów: TAK 

 

r

Maślan sodu Health Labs to najlepsze wsparcie w odbudowie mikrobioty moich jelit. Liczne interwencje farmakologiczne i dietetyczne, które miały na celu eliminację SIBO, bardzo wyjałowiły jelita. Miałam duże trudności z trawieniem pokarmów. Poza probiotykami włączyłam maślan do codziennej suplementacji i to był absolutny game changer! Już po około miesiącu regularnego stosowania wysokie stężenie składników aktywnych poprawiło proces trawienia, co wpłynęło też na poprawę przyswajania innych substancji już bezpośrednio z jedzenia (np. żelaza). Bardzo polecam :)