ORGANICUP Kubeczek menstruacyjny rozmiar A

Dodaj recenzję
Kod: 5711782000298
Producent: ORGANICUP
Jedyny kubeczek menstruacyjny certyfikowany przez AllergyCertified, dzięki czemu mamy pewność bezpieczeństwa i hipoalergicznego charakteru produktu. OrganiCup jest wykonany jedynie z silikonu medycznego. Nie zawiera wybielaczy, barwników, środków zapachowych. Jest w 100% wolny od substancji chemicznych. Pamiętajmy, że kubeczek menstruacyjny pozostaje w naszym ciele do 12 godzin, dlatego silikon powinien pochodzić ze zweryfikowanego źródła.

Kubeczek Menstruacyjny OrganiCup ROZMIAR A

Producent: OrganiCup

Certyfikacja: AllergyCertified – badany pod kątem alergiczności

Składniki INCI: silikon medyczny

Kubeczek Menstruacyjny OrganicCup ma na celu zmienić wpływ miesiączki na nasze życie, ciało i środowisko. Kubeczki menstruacyjne są alternatywą dla konwencjonalnych produktów menstruacyjnych. Służą Twojemu zdrowiu, zapewniają Ci wygodę i nie obciążają środowiska. OrganiCup zarejestrowany jest w The Vegan Society i spełnia wszystkie odpowiednie przepisy dotyczące bezpieczeństwa.

Zmiana tradycyjnej metody na OrganiCup zapewnia nawet 12 godzin ochrony, dzięki czemu możemy zapomnieć o menstruacji w ciągu dnia lub w nocy, cieszyć się każdą aktywnością, bez stresu i zmartwień o czystość bielizny czy dyskomfort. Wystarczy tylko opróżnić kubeczek rano i wieczorem (w zależności od tego, jak intensywna jest Twoja menstruacja). Oznacza to, że możesz biegać, pływać i spać, bez obaw. OrganiCup jest wielokrotnego użytku, więc co miesiąc ratujesz środowisko od dużej ilości odpadów. A żywotność jednego kubeczka to aż 10 lat! 

Rozmiar A jest zalecany dla kobiet, które jeszcze nie rodziły, bądź rodziły poprzez cięcie (nie rodziły w sposób naturalny).

9 na 10 kobiet, które spróbowały OrganiCup, używa ten produkt do dziś i poleca go innym kobietom.

 

OrganiCup to wielokrotnie nagradzany kubeczek menstruacyjny, który zastępuje podpaski i tampony.

Jak to działa: