ecocert

ONLYECO Płyn do mycia kuchni (500ml)

 • Dodaj recenzję
 • Kod: 5902811788496
  Producent: ONLYECO
 • Skuteczny płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni i wyposażenia kuchni, takich jak: blaty, kuchenki gazowe i elektryczne, lodówki, meble, okapy, piekarniki, kafelki, zlewozmywaki i kosze na śmieci. Idealny do  czyszczenia stołów i dziecięcych fotelików do karmienia.

  Płyn do mycia kuchni

  Surfaktyna to przełomowy składnik czyszczący stworzony w laboratoriach OnlyEco, który powstaje dzięki technologii biorafinacji rzepaku przy użyciu specjalnych mikroorganizmów. Liczne badania laboratoryjne potwierdzają, że jest 100x bardziej delikatna i 4x silniejsza niż powszechnie stosowane surowce czyszczące.
  Surfaktyna: natychmiast usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i mineralne. Wykazuje działanie antybakteryjne. Jest łagodna dla czyszczonych powierzchni, pielęgnuje je i zabezpiecza.

  SKUTECZNE SKŁADNIKI NATURALNE:

  • Olejek ze słodkiej pomarańczy skutecznie usuwa tłuszcz i codzienne zabrudzenia, w tym także zaschnięte i trudne do wyczyszczenia plamy oraz przypalenia np. w piekarniku i na kuchence.
  • Gliceryna nadaje połysk meblom, sprzętom kuchennym i elementom ze stali nierdzewnej i chromowanej. Pielęgnuje powierzchnie i zapobiega osadzaniu się brudu i tłuszczu, nie pozostawiając smug i zacieków


  DOKŁADNIE CZYŚCI I PIELĘGNUJE
  SKUTECZNIE USUWA TŁUSZCZ I PRZYPALENIA
  ZABEZPIECZA PRZED ZABRUDZENIAMI
  NIETESTOWANY NA ZWIERZĘTACH

  Bez: SLS, SLES, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych.

  Sposób użycia:

  Spryskać czyszczoną powierzchnię, a następnie przetrzeć wilgotną szmatką. Przed użyciem należy wykonać test na niewidocznej części powierzchni.

  UWAGA
  Chronić przed dziećmi!

   

  Objętość netto: 500 ml 

  Producent: ONLYECO

  Dystrybutor: Bio Planet

  Kraj pochodzenia: Polska

  Składniki: mniej  niż 5 % niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów, mniej niż 5 % anionowe środki powierzchniowo-czynne na bazie oleju kokosowegi i rzepaku; hydroksymetyloglicynian sodu; naturalny  olejek eteryczny ze słodkiej pomarańczy (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, alkohol otrzymywany przez fermentację skrobi roślinnej, glicerynę, rozpuszczalnik, kwas cytrynowy, denaturant.

  Certyfikat: ECOCERT, Vegan Society

  Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu 

   

  Produkt naturalny: TAK 

  Produkt wegetariański: TAK 

  Produkt wegański: TAK 

  Bez barwników: TAK 

  Bez konserwantów: TAK