Książka Wino praktyczny poradnik, Wine Folly

 • Dodaj recenzję
 • Kod: 9788364460524
  Producent: ORGANIC MARKET
 • Winefolly.com to nagradzana wieloma prestiżowymi nagrodami strona internetowa poświęcona wartościowej wiedzy na temat wina. Portal ma dziesiątki tysięcy oddanych wielbicieli na całym świecie (również w Polsce) zarówno wśród winiarskich debiutantów jak i koneserów.


  Autorzy tego słynnego serwisu, Madeline Puckette i Justin Hammack postanowili stworzyć książkową wersję winefolly. Dzięki temu powstał przystępny, nowoczesny poradnik, zawierający jasne i czytelne informacje w formie przejrzystych wizualizacji i grafiki. Prosto, zrozumiale i na temat! Bez zbędnego zadęcia i snobizmu.

  Autorzy w przystępny sposób przekazują, czasem niełatwą, wiedzę na tematy: degustacji wina, rozpoznawania jego jakości, właściwych wyborów (również tych na każdą okazję), sposobów wyszukiwania win. Ta książka pozwala poruszać się wśród wielkich win i trudnych winiarskich tematów, swobodnie i z humorem.

  To prawdziwy winiarski nawigator – jak nazwał tę książkę, znany profesor enologii University of California, dr Andrew L. Waterhouse – dla nowicjuszy i profesjonalistów.