BIO

BIOBUM HOME Płyn do płukania tkanin z biofermentem, rumiankiem i gliceryną, cytrusowa świeżość (750ml)

 • Dodaj recenzję
 • Kod: 5903890409081
  Producent: BIOBUM HOME
 • Płyn do płukania tkanin z biofermentem, rumiankiem i gliceryną - cytrusowa świeżość

  Jesteśmy pewni, że zależy Ci, aby  Płyn do płukania BIOBUM HOME sprawia, że ubrania mające bezpośrednią styczność ze skórą są dla niej przyjazne. Dzięki biofermentowi postbiotycznemu oraz innym komponentom roślinnym,  płyn delikatnie pielęgnuje włókna tkanin. Sprawia, że ubrania stają się miękkie i przyjemne w dotyku. Płyn zostawia w tkaninie swoistą warstwę ochronną z naturalnych substancji sprzyjających skórze i zdrowiu.  

  Płyn BIOBUM  HOME nie zaszkodzi glebie, roślinom ani zwierzętom ponieważ zawiera składniki naturalne takie jak:

  • bioferment postbiotyczny
  • wyciąg z rumianku
  • gliceryna roślinna
  • wszystkie preparaty BIOBUM HOME uzupełnione są - zależnie od funkcji - ważnymi funkcjonalnie naturalnymi wyciągami z roślin.

  Płyn nie zawiera: fosforanów, wybielaczy optycznych i chemicznych, EDTA i NTA, fenoli i parabenów, ropopochodnych, SLS i SLES, bez substancji pochodzenia zwierzęcego.

  • Produkty BIOBUM HOME nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego i nie były testowane na zwierzętach, są więc odpowiednie dla wegan i wegetarian.

  Bioferment postbiotyczny - to płynna zawiesina zawierająca cenne substancje wytworzone przez mikroorganizmy probiotyczne oraz drożdże. Bazą dla biofermentu są: koncentrat soku jabłkowego oraz mleko sojowe, z których mikroorganizmy probiotyczne wytwarzają bardzo pożyteczne dla naszego środowiska substancje takie jak kwas mlekowy, kwas octowy oraz bakteriocyny, czyli związki zapobiegające rozwojowi bakterii patogennych w naszym otoczeniu. Bioferment jest pełen tych substancji.

  Naturalne substancje z biofermentu niwelują problem pozostałości detergentów na mytych miejscach. Składniki pozostawiają swoistą warstwę ochronną na umytych i wysuszonych powierzchniach, tworząc przyjazne dla wszystkich otoczenie. Bioferment to również ochrona dla skóry. Substancje, które zawiera wpływają ochronnie i równoważąco na naskórek.  

  Wyciąg z rumianku – delikatnie pielęgnuje i zmiękcza włókna tkanin. Chroni ubranie i wrażliwą skórę ze względu na właściwości przeciwzapalne i przyspieszające gojenie się ran.

  Gliceryna roślinna - nadaje tkaninom miękkość oraz wytwarza na ich powierzchni naturalną warstwę ochronną dla skóry.

   

  Płyn do płukania tkanin z biofermentem, rumiankiem i gliceryną wykazuje:

  • właściwości nawilżające, rozjaśniające oraz zmiękczające
  • działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne

   

  Objętość netto: 750ml 

  Producent: BIOBUM HOME

  Dystrybutor: Flow Day Distribution

  Kraj pochodzenia: Polska

  Składniki: amfoteryczne środki powierzchniowo czynne pochodzące z kokosa <5%, bioferment postbiotyczny z wyciągiem z soi, wyciąg z rumianku, gliceryna roślinna, cytrynian sodu, glikol pentylenowy, kompozycja zapachowa, citral, limonen, linalol.

  Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

   

  Produkt naturalny: TAK

  Produkt wegetariański: TAK

  Produkt wegański: TAK

  Nietestowany na zwierzętach: TAK