BIO

BIOBUM HOME Płyn do prania z biofermentem i szałwią, cytrusowa świeżość (750ml)

Dodaj recenzję
Kod: 5903890409074
Producent: BIOBUM HOME

Płyn do prania z biofermentem i szałwią - cytrusowa świeżość

Aby połączyć skuteczność prania, wizualną czystość oraz bezpieczeństwo dla zdrowia skóry i środowiska naturalnego stworzony został płyn do prania z biofermentem i szałwią o cytrusowej świeżości. Zastosowano w nim unikalny zestaw składników, dający wyjątkowe efekty:  naturalne lecz bardzo skuteczne środki piorące pochodzące z kokosa, wyciąg z szałwii w formie hydrolatu oraz  specjalny składnik: bioferment postbiotyczny.  Dzięki  takiej kompozycji pranie jest stuprocentowo czyste, ale bez żadnych kompromisów dla zdrowia i środowiska.

Dzięki  biofermentowi postbiotycznemu i wyciągowi z szałwii płyn, oprócz pozbycia się brudu, delikatnie wypielęgnuje włókna tkanin i zostawi w tkaninie swoistą warstwę ochronną z naturalnych substancji sprzyjających skórze.  

Płyn BIOBUM  HOME nie zaszkodzi glebie, roślinom ani zwierzętom ponieważ zawiera składniki naturalne takie jak:

  • glukozyd kokosowy i betaina kokosowa
  • bioferment postbiotyczny
  • wyciąg z szałwii
  • wszystkie preparaty BIOBUM HOME uzupełnione są - zależnie od funkcji - ważnymi funkcjonalnie naturalnymi wyciągami z roślin.

Płyn nie zawiera: fosforanów, wybielaczy optycznych i chemicznych, EDTA i NTA, fenoli i parabenów, ropopochodnych, SLS i SLES, bez substancji pochodzenia zwierzęcego.

  • Produkty BIOBUM HOME nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego i nie były testowane na zwierzętach, są więc odpowiednie dla wegan i wegetarian.

Glukozyd kokosowy i betaina kokosowa - to powierzchniowo czynne, delikatne, ale skuteczne substancje myjące otrzymywane z oleju kokosowego. Niejonowe środki powierzchniowo czynne nie posiadają ładunku elektrycznego, dzięki czemu są odporne na neutralizację działania spowodowaną twardością wody. Są to doskonałe odtłuszczacze.

Bioferment postbiotyczny - to płynna zawiesina zawierająca cenne substancje wytworzone przez mikroorganizmy probiotyczne oraz drożdże. Bazą dla biofermentu są: koncentrat soku jabłkowego oraz mleko sojowe, z których mikroorganizmy probiotyczne wytwarzają bardzo pożyteczne dla naszego środowiska substancje takie jak kwas mlekowy, kwas octowy oraz bakteriocyny, czyli związki zapobiegające rozwojowi bakterii patogennych w naszym otoczeniu. Bioferment jest pełen tych substancji.

Naturalne substancje z biofermentu niwelują problem pozostałości detergentów na mytych miejscach. Składniki pozostawiają swoistą warstwę ochronną na umytych i wysuszonych powierzchniach, tworząc przyjazne dla wszystkich otoczenie. Bioferment to również ochrona dla skóry. Substancje, które zawiera wpływają ochronnie i równoważąco na naskórek.  

Wyciąg z szałwii – wspiera aseptyczność, nadaje praniu świeży zapach. Szałwia wykazuje działanie przeciwbakteryjne, fungi- i wirusostatyczne. Udowodniono, że siła jej działania przeciwbakteryjnego jest porównywalna z działaniem niektórych antybiotyków. W płynie do prania jej zadanie to naturalne odświeżenie, zdezynfekowanie tkanin, w szczególności tych, mających bezpośredni kontakt ze skórą.

 

Płyn do prania z biofermentem i szałwią wykazuje:

  • właściwości nawilżające, rozjaśniające oraz zmiękczające
  • działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne

 

Objętość netto: 750ml 

Producent: BIOBUM HOME

Dystrybutor: Flow Day Distribution

Kraj pochodzenia: Polska

Składniki: niejonowe środki powierzchniowo czynne pochodzące z kokosa 5-15%, amfoteryczne środki powierzchniowo czynne pochodzące z kokosa <5%, bioferment postbiotyczny z wyciągiem z soi, wyciąg z szałwi lekarskiej, glikol pentylenowy, kompozycja zapachowa, citral, limonen, linalol.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 

Produkt naturalny: TAK

Produkt wegetariański: TAK

Produkt wegański: TAK

Nietestowany na zwierzętach: TAK