BIO

BIOBUM HOME Pianka do czyszczenia łazienki z biofermentem, czerwona pomarańcza (250ml)

 • Dodaj recenzję
 • Kod: 5903890409036
  Producent: BIOBUM HOME
 • Pianka do czyszczenia łazienki z biofermentem - czerwona pomarańcza

  Idealnie usunie wszelkie osady z wanny, umywalki, baterii czy kafelków. Pianka jest przeznaczona do codziennego stosowania na umiarkowane zabrudzenia i osady. Jest przy tym bardzo wydajna, dlatego wystarczy już jej niewielka ilość na wilgotnej gąbce, aby cieszyć się z połysku na każdej powierzchni.  Opakowanie wyposażone jest w wygodny i estetyczny dyspenser, który umożliwia ekonomiczne wykorzystanie produktu.

  Pianka nie zaszkodzi glebie, roślinom ani zwierzętom ponieważ zawiera składniki naturalne takie jak:

  • glukozyd kokosowy i betaina kokosowa
  • bioferment postbiotyczny
  • kwasek cytrynowy
  • wszystkie preparaty BIOBUM HOME uzupełnione są - zależnie od funkcji - ważnymi funkcjonalnie naturalnymi wyciągami z roślin.

  Pianka nie zawiera: fosforanów, wybielaczy optycznych i chemicznych, EDTA i NTA, fenoli i parabenów, ropopochodnych, SLS i SLES, bez substancji pochodzenia zwierzęcego.

  • Produkty BIOBUM HOME nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego i nie były testowane na zwierzętach, są więc odpowiednie dla wegan i wegetarian.

  Glukozyd kokosowy i betaina kokosowa - to powierzchniowo czynne, delikatne, ale skuteczne substancje myjące otrzymywane z oleju kokosowego. Niejonowe środki powierzchniowo czynne nie posiadają ładunku elektrycznego, dzięki czemu są odporne na neutralizację działania spowodowaną twardością wody. Są to doskonałe odtłuszczacze.

  Bioferment postbiotyczny - to płynna zawiesina zawierająca cenne substancje wytworzone przez mikroorganizmy probiotyczne oraz drożdże. Bazą dla biofermentu są: koncentrat soku jabłkowego oraz mleko sojowe, z których mikroorganizmy probiotyczne wytwarzają bardzo pożyteczne dla naszego środowiska substancje takie jak kwas mlekowy, kwas octowy oraz bakteriocyny, czyli związki zapobiegające rozwojowi bakterii patogennych w naszym otoczeniu. Bioferment jest pełen tych substancji.

  Naturalne substancje z biofermentu niwelują problem pozostałości detergentów na mytych miejscach. Składniki pozostawiają swoistą warstwę ochronną na umytych i wysuszonych powierzchniach, tworząc przyjazne dla wszystkich otoczenie. Bioferment to również ochrona dla skóry. Substancje, które zawiera wpływają ochronnie i równoważąco na naskórek. 

  Mleczko sojowe w biofermencie - dostarcza cennych saponin - związków myjących i obniżających napięcie powierzchniowe wody, dzięki czemu możliwe jest połączenie tłuszczu i brudu ze środkiem myjącym i zmycie go. 

  Kwasek cytrynowy – to naturalny odkamieniacz, ułatwia usuwanie uciążliwego osadu i silnych zabrudzeń; nabłyszcza i dezynfekuje powierzchnie, zapobiega rozwojowi pleśni. Kwasek cytrynowy działa skuteczniej niż chemiczne środki na bazie chloru, które dodatkowo szkodzą środowisku naturalnemu.

   

  Pianka do czyszczenia łazienki z biofermentem wykazuje:

  • właściwości nawilżające, rozjaśniające oraz zmiękczające
  • działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne

   

  Objętość netto: 250ml 

  Producent: BIOBUM HOME

  Dystrybutor: Flow Day Distribution

  Kraj pochodzenia: Polska

  Składniki: niejonowe środki powierzchniowo czynne pochodzące z kokosa 5-15%, bioferment postbiotyczny z wyciągiem z soi, kwasek cytrynowy, kompozycja zapachowa, limonen.

  Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

   

  Produkt naturalny: TAK

  Produkt wegetariański: TAK

  Produkt wegański: TAK

  Nietestowany na zwierzętach: TAK