BEZ LAKTOZY

GRON BALANCE Proszek do prania tkanin kolorowych skoncentrowany (785g)

 • Dodaj recenzję
 • Kod: 5701410387174
  Producent: GRON BALANCE
 • Do prania w pralce ( 30°C, 40°C, 60°C, 90°C) i prania ręcznego. Ekologiczny, bezpieczny i certyfikowany proszek do prania, nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego i perfum. Cechą wyróżniającą jest zmniejszenie wpływu na środowisko (wodnej toksyczności i długotrwałe skutki dla organizmów wodnych) obliczone wg objętości rozcieńczenia krytycznego. Właściwe dawkowanie produktu oszczędza koszty i wpływ na środowisko. >> Ilość prań - 18

  Proszek do prania tkanin kolorowych skoncentrowany

  Do wełny i jedwabiu nigdy nie używaj detergentów zawierających enzymy. Delikatne ubrania, wełna i jedwab powinny być prane w przeznaczonych do nich produktach. Nie namaczaj ubrań z metalowymi częściami, takimi jak zamki błyskawiczne, sprzączki lub guziki.
  Namaczać tylko kolorowe tkaniny odporne na przebarwienia, jeśli detergent zawiera wybielacz.

  Sposób użycia:
  Sprawdź zawsze instrukcję prania na ubraniu i postępuj zgodnie z instrukcjami dozowania.
  Przy namaczaniu lub praniu ręcznym, detergent musi być wcześniej wymieszany z wodą, a ubrania zawsze
  muszą być zanurzone w wodzie.

  W PRZYPADKU KONTAKTU Z OCZAMI: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Usunąć soczewki kontaktowe, jeśli można to łatwo zrobić. Kontynuować płukanie. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się: Uzyskać pomoc lekarską. W przypadku potrzeby skorzystania z pomocy medycznej, pokazać opakowanie lub ulotkę produktu.

  Masa netto: 785g

  Producent: GRON BALANCE

  Dystrybutor: Eko Wital

  Pochodzenie: Dania

  Skład: 5-15% Zeolit (Zeolite), niejonowe środki powierzchniowo czynne (Trideceth-8, Trideceth-3). < 5% Mydło (Sodium Tallowate), polikarboksylan (Sodium Acrylic Acid/MA Copolymer), enzymy (Subtilisin, Amylase). ZAWIERA ROWNIEŻ: Sodium Carbonate, Sodium Chloride, Sodium Silicate, Cellulose Gum, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate. Zasadowy (pH 10,5 w roztworze użytkowym)

  Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, wolnym od mrozu w temperaturze 5-25°C i chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.