WEGETARIAŃSKI BIO

Len brązowy BIO (500g) - ORGANIC MARKET

 • Dodaj recenzję
 • Kod: 5908249974555
  Producent: ORGANIC MARKET
 • Nasiona lnu są jednymi z najstarszych roślin uprawianych na świecie; spośród wszystkich nasion i orzechów zawierają najwięcej witaminy E, mają dużą zawartość błonnika, kwas tłuszczowy omega 3 i bardzo dużo fitoestrogenów (hormonów roślinnych). Powinien być zawsze świeżo zmielony do użytku jednorazowego, ponieważ nienasycony kwas linolenowy łatwo utlenia się w powietrzu i jełczeje. Siemię lniane używa się do różnych potraw, zwłaszcza zbożowych, najlepiej zmielone lub lekko podprażane z solą i roztarte w moździerzu.

  Len brązowy ekologiczny


  Skład:
  len brązowy
  Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.


  Masa netto: 500g

  Pochodzenie: Rosja

  Wartość odżywcza w 100g produktu:

  Wartość energetyczna: 492 kcal (2059 kJ)

  Białko: 19,5g

  Węglowodany: 34,2g

  Tłuszcz: 34g

  Certyfikacja: PL-EKO-07 rolnictwo spoza UE

  Konfekcjonowano przez Bio Planet Sp. z o.o., PL-EKO-07 dla Organic Farma Zdrowia S.A. ul. Głubczycka 11/1; 02-417 Warszawa, PL-EKO-01 EKOGWARANCJA PTRE Sp. z o.o.  Wybierając Organic Farma Zdrowia sięgasz po starannie wyselekcjonowane produkty z certyfikowanych upraw ekologicznych, w których zachowano to co najlepsze.
  Natura i nic więcej!


  Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.