BEZGLUTENOWE

HUMBLE CO. Szczoteczka do zębów duża (dla dorosłych) różowa soft

(1 Opinii) Dodaj recenzję
Kod: 7350075690037
Producent: HUMBLE CO.
Szczoteczka do zębów Humble Brush to najlepiej sprzedająca się szczoteczka bambusowa na świecie. Humble Brush ma rączkę wykonaną w 100% z biodegradowalnego, trwałego bambusa. Włosie wykonane jest z włosia nylon-6 firmy Dupont. Opakowanie jest przyjazne dla środowiska, pudełko i wnętrze opakowania wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu i może być wyrzucane wraz z odpadami organicznymi. Każdy zakup The Humble idzie w kierunku finansowania projektów zdrowia jamy ustnej dla potrzebujących dzieci. >> Produkt wegański, przyjazny dla środowiska.

Szczoteczka do zębów duża (dla dorosłych) różowa soft 19cm

Szczoteczka do zębów wykonana w 100% z biodegradowalnego, pochodzącego ze zrównoważonych upraw bambusa oraz innowacyjnego włosia wykonanego z włókna nylonowego Nylon6, najbardziej biodegradowalnego nylonu na świecie, całkowicie wolnego od Bisfenol A (BPA). Bambus posiada naturalne właściwości antybakteryjne, co oznacza, że do jego uprawy nie ma potrzeby stosowania nawozów sztucznych ani pestycydów. Szczoteczki Humble Brush są ekologiczną alternatywą dla szczoteczek plastikowych, które zanieczyszczają nasze środowisko i są potencjalnie szkodliwe dla zdrowia. Tradycyjne szczoteczki plastikowe nie dość, że są produkowane z ropopochodnych surowców, przez co będą się rozkładać średnio 500 lat, to włosie do czyszczenia zębów wykonane jest najczęściej z włókna poliwęglanowego, które zawiera bardzo niebezpieczny organiczny związek chemiczny z grupy fenoli Bisfenol A (BPA). Zaprojektowana w Szwecji. Opracowana przez dentystów. Przyjazna środowisku naturalnemu. Opakowanie zostało wykonane z surowców pochodzących z recyklingu, wewnętrzne opakowanie zostało wykonane z kompostowanego papieru.

 

Producent:  Wyprodukowano w Chinach dla The Humble Co.Szwecja

Dystrybutor: Vinet

Środki ostrożności: Zaleca sie wymianę szczoteczki do zębów co 3 miesiące. Bambusową szczoteczkę najlepiej osuszyć po każdym użyciu i przechowywać w suchym miejscu.

Certyfikat:  Vegan Society i Cruelty free 

 

ac

super nie podrażnia dziąseł biodegradowalna