*BARTLOWIZNA Kiełbasa szynkowa z indyka [na wagę] (100g)

Dodaj recenzję
Kod: 295831???????
Producent: BARTLOWIZNA
Kiełbasa Szynkowa z Indyka – produkt wędzony, parzony, w sztucznej, niejadalnej osłonce poliamidowej. Jest to kiełbasa grubo rozdrobiona wyprodukowana w 100% z uda indyczego i naturalnych przypraw. Soczysta i „chuda", wędzona dymem olchowo bukowym. >>> Produkt bez przeciwutleniaczy, uzupełniaczy i wzmacniaczy smaku. >>> Wszystkie produkty marki BARTLOWIZNA to produkty regionalne, pochodzące z terenów największego Parku Narodowego. Wyroby sporządzone przez najlepszych specjalistów, wytwarzane są pod ścisłą kontrolą w zakładzie zatwierdzonym przez Inspekcję Weterynaryjną z surowców wyłącznie krajowego pochodzenia od stałych i sprawdzonych dostawców. >>> Wyroby BARTLOWIZNA są przygotowane ręcznie, według tradycyjnych, staropolskich receptur. Zawierają tylko i wyłącznie naturalne przyprawy – bez dodatków chemicznych.

Mięso z indyka ma wysoką wartość odżywczą, jest stosunkowo niskokaloryczne, a przy tym sycące, smaczne, niedrogie i łatwodostępne. Pod względem dietetycznym zwycięża z innymi rodzajami mięs, w tym także z popularnym kurczakiem.

 

Masa netto: produkt wagowy, cena podana za 100g; Ostateczna cena jest naliczana zgodnie z rzeczywistą wagą spakowanej porcji.
Producent: BARTLOWIZNA
Kraj pochodzenia: Polska
Składniki: udziec z indyka, pieprz naturalny, czosnek, sól peklująca
Warunki przechowywania: przechowywać w chłodnym miejscu w temp. 2°C - 8°C. 

Produkt naturalny: TAK 
Produkt wegetariański: NIE 
Produkt wegański: NIE 
Bez glutenu w składnikach: TAK 
Bez laktozy: TAK
Bez cukru: TAK
Bez sztucznych barwników: TAK 
Bez konserwantów: TAK
Bez jaj: TAK
Bez orzechów: TAK 
Bez drożdży: TAK