*Salceson Lisiecki (100g)

Dodaj recenzję
Kod: 280056???????
Producent: ARAD 2
SALCESON LISIECKI to najwyższej jakości wieprzowa wędlina podrobowa, tradycyjny salceson z dużymi kawałkami mięsa. Znakomity dla wielbicieli tradycyjnych wyrobów wędliniarskich. Salceson Lisiecki charakteryzuje się zdecydowanym smakiem i aromatem. Produkt znakomicie nadaje się na kanapki i półmiski wędlin.

UWAGA! Produkt zmiennowagowy. Ostateczna cena zależna jest od rzeczywistej wagi produktu i kalkulowana jest na etapie wystawiania paragonu.

>>> Możliwość pokrojenia wędliny w plastry - na życzenie klienta.
Krojenie możliwe tylko do 500g. Pozostała część produktu powyżej 500g sprzedawana jest w pełnym kawałku.

 

Produkcja Salcesonu Lisieckiego oparta jest na technologii staropolskiej. Te tradycyjne wyroby powstają na bazie mięs gotowanych, wytwarzanych z wysokogatunkowego surowca oraz przypraw naturalnych.
Tradycyjne wędliny są ukłonem w stronę dawnych smaków i tradycji wędliniarskich naszych przodków. Wyroby firmy Arad 2 nie są masową produkcją, lecz dopieszczonymi w każdym calu wędlinami o powtarzalnym smaku. Arad 2 jest zakładem o małej mocy produkcyjnej, stawiającym na wysoką jakość.

Masa netto: minimalna 100g lub wielokrotność 100g (np. 0,5kg = 5szt.)

Producent: ARAD 2 SP. z o.o. 

Dystrybutor: Małopolski Smak

Kraj producenta: Polska

Składniki: mięso z głów wieprzowych 96%, sól peklująca (substancja konserwująca), żelatyna wieprzowa, glutaminian sodu (wzmacniacz smaku), kwas cytrynowy, woda, przyprawy naturalne (kminek, czosnek, pieprz, kolendra, sól).

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w temp. 2°C - 8°C

Produkt naturalny: TAK 

Produkt wegetariański: NIE 

Produkt wegański: NIE  

Bez laktozy: TAK

Bez cukru: TAK

Bez sztucznych barwników: TAK 

Bez konserwantów: NIE

Bez jaj: TAK

Bez orzechów: TAK 

Bez drożdży: TAK