WEGETARIAŃSKI BIO

*Banany ekologiczne kiść 4-6szt. ~1kg - BIO (i)

 • (8 Opinii) Dodaj recenzję
 • Kod: 280213???????
  Producent: IMPORT EKO-WITAL
 • Dzięki dużej zawartości łatwo przyswajalnych węglowodanów i składników mineralnych (potas, fosfor, magnez) zaliczany jest do owoców o wysokiej wartości odżywczej, a także energetycznej (100 g miąższu to 81 kcal). Biologicznie czynne związki działają uspokajająco i leczniczo na przewód pokarmowy. Banany powinni włączyć do diety ludzie cierpiący na anemię, celiakię, obrzęki (duża ilość potasu działa odwadniająco)

  Banan ekologiczny - BIO

  Ilość: Banany ekologiczne 4-6szt. ~ 1kg

  Cena podana za 1kg

  Kraj pochodzenia: Dominikana

  OrganicMarket.pl oferuje do sprzedaży produkty o zmiennej wadze (m.in. warzywa, owoce, mięso, ryby itp.). Produkty te oznaczane są na stronie internetowej odpowiednią ikoną. Podane na stronie OrganicMarkat.pl ceny tych produktów, są cenami orientacyjnymi. Ostateczna cena towaru o zmiennej wadze określona jest na podstawie jego rzeczywistej wagi, która może różnić się od tej podanej na stronie sklepu o +/- 30% w przypadku ryb i +/- 20% w przypadku innych produktów o zmiennej wadze. Zarówno waga produktu, jak i jego ostateczna cena uwidocznione są na paragonie lub fakturze VAT.

  W przypadku zamówień opłaconych z góry przez przelewy24 lub payU produkty są odważane tak aby nie przekroczyć zapłaconej przez klienta kwoty i zwrócić ewentualną na konto z którego pochodziła płatność.

  W przypadku zamówień opłacanych za pobraniem przy odbiorze kwota pobrania jest zgodna z rzeczywistymi wagami produktów.

  Przepis

  Bomba energetyczna zamiast kawy
  Bomba energetyczna zamiast kawy
  Zielone smoothie pełne witamin. Koktajle owocowo-warzywne z dużą ilością soku z cytryny oraz odżywczym bananem podpatrzyliśmy w Azji. Pije się je zamiast kawy na śniadanie. Pomagają przebudzić się i szybko oczyścić organizm z pozostałości dnia poprzedniego.

  SKŁADNIKI:

  dwie duże garście liści szpinaku

  banan

  jedno kiwi (pomaga na trawienie i jest bogate w witaminy)

  ½ szklanki soku jabłkowego

  kila łyżek soku z cytryny

   

   

  PRZYGOTOWANIE:

  Nie ma tu żadnej finezji. Po prostu oderwij liście szpinaku od łodyg. Wrzuć je do blendera i zblenduj na jednolitą masę. Dodaj pozostałe składniki i znów miksuj. Jeśli czujesz osłabienie lub przeziębienie dodaj więcej cytryny – postawi Cię na nogi.