Dostępność: wt-pt
Dostępność: wt-pt

**WOLNY WYBIEG Łapki z kurczaka (400g) (dostępność: wt.-pt.)

Dodaj recenzję
Kod: 295784???????
Kurze łapki zawierają największą ilość kolagenu. Regularne picie wywaru z kurzych nóżek odżywi i wygładzi skórę oraz nada jej sprężystość. Włosy staną się błyszczące, a kości oraz stawy mocne i wytrzymałe.

Produkt od hodowcy jest dostarczany do sklepu we wtorki, środy i piątki
UWAGA: Termin ważności dla mięsa świeżego: 3 dni od dnia dostawy do magazynu.

Świeża dostawa tego produktu do naszego magazynu, która odbywa się pod koniec tygodnia,  uniemożliwia zabezpieczenie chłodnicze produktu w piątkowej usłudze kurierskiej- krajowej, która dostarczana jest kolejnego dnia roboczego. W związku z powyższym piątkowe zamówienia i wysyłki z tym produktem realizujemy TYLKO na terenie Warszawy i jej bliskich okolic, TYLKO w opcji Stuart - dostawa expressowa.

Realizacja zamówień: wtorek - czwartek (cała Polska) oraz piątek (tylko Warszawa)
> Wysyłki realizujemy kurierem na terenie całej Polski lub transportem firmowym na terenie Warszawy i okolic zależnie od dnia wysyłki. Zamówienia zapakowane są w termoboxy z wkładami chłodniczymi, zachowując świeżość na czas transportu.

>> Wysyłka do klienta wtorek-czwartek - wysyłka cały kraj (firmy kurierskie)
>> Wysyłka do klienta wtorek-piątek - wysyłka/dostawa tego samego dnia TYLKO na terenie Warszawy i bliskich okolic Warszawy - TYLKO w opcji Stuart -  dostawa expressowa

Masa netto: produkt wagowy, cena podana za 400g; Ostateczna cena jest naliczana zgodnie z rzeczywistą wagą spakowanej porcji.

Producent: Tradycja Szlachecka

Kraj pochodzenia: Polska

Składniki: łapki kurczaka

Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna: 352 kJ/84 kcal; Tłuszcz: 0,70 g;w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,22 g; Węglowodany: 0,00 g; w tym cukry: 0,00 g; Białko: 19,20 g

Warunki przechowywania: przechowywać w chłodnym miejscu w temp. 2°C - 8°C

Produkt naturalny: TAK 
Produkt wegetariański: NIE 
Produkt wegański: NIE  
Bez laktozy: TAK
Bez cukru: TAK
Bez sztucznych barwników: TAK 
Bez konserwantów: TAK
Bez jaj: TAK
Bez orzechów: TAK 
Bez drożdży: TAK